Predaj a servis hudobných nástrojov

Akordeóny, Heligónky, Saxofóny

Ohodnoťte nás

Akordeón kvalitka, prístup, poradenstvo a ochota na jednotku. Niet čo vytknúť, len tak ďalej.

Daniel Sabo, 27.2.2024

Veliké díky ze Zlína, Royal Standard Meteor 60 se parádně rozehrál, zařezává, hromuje a štěká, tak jak to má být. O prvotřídním technickém stavu a vzhledu se snad ani nemusím zmiňovat, harmonika úplně voní novotou. Pokud budu v budoucnu přecházet na větší stroj, vím na koho se obrátit. Ještě jednou děkuji.

Petr Hanuš, 19.4.2023

Som nad mieru spokojný s predajcom p. Ing. Mačugom. Kúpil som u neho pre vnuka, syna a pre mňa 4 akordeony v rospeti 7 rokov a teraz chcem kúpiť 5 akordeon. Môžem tohto predajcu doporučiť každému, lebo je veľmi zodpovedný. Všetky akordeony sú ako nove a nemam žiadne problemi snima. DOPORUČUJEM KAŽDÉMU !!!!!!!!!!!!!!!! Paľo Č.

Pavel Čiak, 21.10.2022

Musim povedať veľmi ochotný predajca vysvetli všetko,zodpovedný prístup k zákazníkovi … Akordeón je ako nový ide ako ma som veľmi spokojný… Môžem iba doporučiť

Tobias, 24.4.2022

Jsem velice spokojen popis sedí, doprava i do České republiky nebyl pro p. Mačugu nebyl žádný problém. Opravdu ochotný přístup. Harmonika jako lusk. Doporučuji !!!

Vojtěch Klézl, 12.1.2022

.....a kupoval som u neho aj tretí krát a som výsostne spokojný.Keby takýchto obchodníkov a odborníkov bolo čo najviac život by bol hneď veselší.

Ján Zemánek, 8.11.2021

Dobrý deň, dlho som s nákupom akordeonu pre syna bez osobného vyskúšania váhala, ale všetko dopadlo skvele, ďakujem za ochotu a trpezlivosť. Popis aj fotky nástroja boli presne podľa skutočnosti, doprava do ČR spolahliva, rychla, nastroj velmi dobre zabalený. Sme spokojni. Aj učitel v ZUŠ nám potvrdil, že harmonika má skvelý zvuk a synovi vydrží dlho. Ďakujem a prajem nech sa vám darí.

Alena Juzová, 7.11.2021

Ochotný predajca, vysvetlí a zodpovie všetky dotazy, zodpovedný prístup k zákazníkovi. Nástroj v kvalitnom stave presne podľa opisu. Maximálna spokojnosť. DOPORUČUJEM.

Marek, 5.3.2021

Dva krat som kupoval u Ing.Macugu a musim potvrdit,ze je super odbornik a super obchodnik.Vrele som ho viac krat doporucil mojim kamaratom a ich spokojnost je taktiez velmi vysoka.Az budem kupovat znova - JEDINE U NEHO.Prajem vsetko dobre a vela zdravia.

Zemanek Jan, 27.1.2020

Ak by na tomto svete bolo aspoň 1x toľko takchýchto ochotných ľudí svet by bol krásne miesto. Nechával som si dorábať stoják na heligónke Delicia Favorit 3 bez problému na počkanie dokonca mi premazal basove gombíky a teraz sa na tomto nástroji hraje stokrát lepšie. Taktiež nemá problém poradiť pri výbere dalšieho nástroja. Veľmi pekne ďakujem.

Ján Andrejovský, 19.1.2020

Všetkým, ktorí hľadajú kvalitný nástroj s výborným poradenstvom vrelo odporúčam práve pána Ing. Mačugu. Veľký profesionál, všetko ochotne opíše a dokonca doručí po dohode. Naozaj má svoju prácu v úcte a o tom svedčí aj kvalita akordeónov. Weltmeister Cordal 80 je naozaj pre syna to pravé, tal ako nám poradil. Dnes sme boli aj s nástrojom v ZUŠ a aj pedagóg nástroj odobril ako veľmi kvalitný, zvučný. Ďakujeme. Zuzana a Daniel Pekarovci

Zuzana Pekarová, 21.10.2019

Od pána Mačugu som už kupoval 6 akordeon a je to Weltmeister Monte Classic 96 basovy Nástroj TIP TOP Stav !!!!!! odporúčam každému kto si chce kúpiť akordeón ... Profesionálny prístup,po dohode bola ochota isť aj 100 KM ... ďakujem moc krát ... ODPORUČAM KAŽDÉMUlllllll

Juraj Saloň, 18.10.2019

Chtěli bychom touto cestou poděkovat panu Mačugovi pŕi výběru akordeónu pro našeho syna. Oceňujeme jeho vstřícnost při dopravě a přejeme mu hodně zdraví a spokojenost v životě. VŠEM DOPORUČUJEME !

Flesarovi ,Vysočina, 21.7.2019

U pana Mačugy jsme zakoupili pro dceru akordeon Weltmeister Topas, 96 basovy s barevným měchem. Nástroj je nádherný, má krásný zvuk, vše odpovídá popisu. Panu Mačugovi patří obrovský dík za trpělivost, ochotu a rady při vyřizování objednávky! Akordeon byl doručen během dvou dnů naprosto perfektně zabalen a zabezpečen proti poškození. Za nás naprostá spokojenost, dcera nadšená, vřele doporučujeme!!!

Andrea Olšáková, Hradec Králové, 13.6.2019

Skvelá spolupráca, krásne nástroje 100% odporúčam.

Jozef Drobňák, 14.2.2019

Super predajca, tip top nástroje :)

Štefan, 6.2.2019

Jsem naprosto spokojený s kvalitou, cenou i podmínkami dopravy akordeónu HOHNER ATLANTIC 120. Rovněž tak i s jednáním pana Mačugy. . Dnes už je opravdu málo takových firem, které řídí lidé jeho formátu. Bez výhrad doporučuji všem!

Dušan Pítr, Havířov, 23.11.2018

100% spokojnost ! Balenie , priprava predaja ,doporucenia a rady ,skvely pristup ! Opis harmoniky sa zhoduje so skutocnostou ! Doporucujem D.K.

David Bratislava 9.11.2018, 9.11.2018

100% spokojnosť už po druhýkrát zakúpený akordeón pre syna

Pavlína Borský Svätý Jur, 17.4.2018

Brilliant... good value ... fast delivery... all around great to deal with ..🌟🌟🌟🌟🌟

Barbara Ann O Halloran, 10.4.2018

Velice rád se připojuji ke spokojeným zákazníkům pana Ing.Mačugy. Koupil jsme pro dceru Weltmeister Caprice N 80basů a nástroj je opravdu skvostný. Nádherně hraje a krásně ladí. Služby, které pan Ing.Mačuga poskytuje, jsou na profesionální úrovni. Vše bezvadně zabaleno. Další nástroj bez váhání, koupím zase u Vás.

Láďa Holinka, Český Krumlov, 12.3.2018

Už po druhý krat sa tešime z kvalitneho nastroja a vychutnavame si jeho krásnu melodiu pri vianočnom stromčeku . Prajem Vám požehnane Vianočne sviatky a vela úspechov v novom roku 2018

Mário Tesáre, 22.12.2017

Ďakujem Pánovi Ing. Mačugovi za akordeón značky Weltmeister Caprice čiernej farby prišla mi v dobrom stave a zabalená a chcem odporučiť každému kto si chce kúpiť harmoniku nech si od neho kúpi vyskúšal som tu harmoniku krásne hrá to čo Pán Ing. Mačuga o nej písal je pravda dnes už takých spoľahlivých ľudí je málo. Ešte raz Vám Ďakujem.

Peter Armstrong Ondria, 8.11.2017

Asi budu nosit dříví do lesa, jak tu čtu komentáře, ale pan Mačuga ,je dobrý odborník a obchodník kdy se Vám věnuje, trpělivě odpovídá na poštu a snaží se Vám vyhovět k Vaší spokojenosti. A sežene nástroj podle vašeho přání a objednávky za domluvených podmínek. Proto doporučuji bez výhrad. Weltmeister achat 80 bass

Jirka Orlová, 13.10.2017

Veľmi dobre a profesionálne służby harmoniky. Odporučil by som wszyskim. Nízke ceny. Szanowni Państwo, jeżeli będziecie chcieli skorzystać z usług serwisu to polecam. Przy niskich cenach serwisant wie co robi i działa skutecznie. Testowałem kilka akordeonów po na[prawach i strojeniu i efekty są bardzo dobre.

Peter / Piotr, 7.5.2017

Od p.Mačugu som kúpil akordeon Paolo Soprani,nastroj je v dobrom stave,naozaj seriózny predajca.Som velmi spokojny a odporucam kazdemu.

Robert Rim.Sobota, 29.3.2017

Nástroj Hohner Atlantic 120bas přišel v pořádku a v bezvadném stavu naladěn. dobrá komunikace s Ing.Mačugou,jsem velice spokojen a mohu doporučit pro další zájemce.

Josef, 2.3.2017

Ďakujem Pánovi Ing. Mačugovi za akordeón značky Weltmeister Caprice N prišla mi v dobrom stave a zabalená a chcem odporučiť každému kto si chce kúpiť harmoniky nech si od neho kúpi vyskusal som tu harmoniku krásne hrá to čo Pán Ing. Mačuga o nej písal je pravda dnes uz takych spoľahlivých ľudí je málo

Jozef ORAVA 27. 1. 2017, 27.1.2017

Pred rokom a pol som kúpil akordeón WELTMEISTER ELEGANCE. Došiel vo výbornom stave tak ako sa o ňom písalo. Neváhajte a kupujte je to výborný bazár. Vôbec neklame. Priateľné ceny. Kvalitné akordeóny a príslušenstvo. Keď rozmýšľate či niečo máte kúpiť, NEVÁHAJTE A KUPTE. Tento bazár odporúčam. VEĽMI ĎAKUJEM p.MAČUGOVI ZA OCHOTU. VĎAKA NEMU VO MNE VZRASTLA CHUŤ K HUDBE. TAKTIEŽ ŽELÁM p.MAČUGOVI VEĽA ŠŤASTIA DO ŽIVOTA, PRETOŽE TAKÉHO ČLOVEKA TAK ĽAHKO NESTRETNETE.

Erik, 19.6.2016

V priebehu 2rokov sme zakupili u p.Mačugu už 5 akordeonov pre Zuš všetky nastroje boli v super stave.Dakujem za super pristup a poradenstvo 100% spokojnost.

Martin, 13.5.2016

Profi prístup, človek s velkým srdcom. Zakúpil som hohner atlantic deluxe iv nový kufor nové remene. Akordeon má zamatové zvonivé hlasy, super cena. Odporúčam každému, prajem mu Božie požehnanie a hodne zdaru v podnikani p. MAČUGA

Marian Kysuce 8.5.2016, 8.5.2016

Ďakujem pánovi Mačugovi za odborný prístup a za všetky informácie, ktoré významnou mierou ovplyvnili moje rozhodnutie o kúpu už použitej heligonky Hlaváček. Harmonika po doručení dobierky presne zodpovedala všetkému - podľa telefonického dohovoru, jej celkový stav, kvalita splnila moje očakávania. Promptné vybavenie - do dvoch dní a zásielka spoľahlivo zabalená, zabezpečená proti poškodeniu.

Juraj, Bzince pod Javorinou, 25.2.2016

Pre dobrù náladu nakupujte Weltmeister wiener 620 u pána Mačugu! Polovičná cena,dobrá muzika heligónka zaspieva. Nebojte sa nie sú noty,treba vedieť iba kde sú tóny. Vedieť hrať,spievať a tancovať je lepšie ako doma múdrovať! Ľudia neváhajte,kupujte,možno zajtra bude horšie.

- Milan,2.2.2016, 2.2.2016

Děkuji panu ing. Mačugovi za rychlé a korektní jednání při nákupu akordeonu. Akordeon mi byl doručen rychle, dobře zabalený a ve stavu, v jakém ho pan Mačuga popsal. Velmi dobrá komunikace, ochota, jsem spokojen. Mohu jenom doporučit.

Miro, 22.1.2016

rýchle jednanie ( na druhý deň sme ho mali doma ), akordeon v dobrom stave , bezpečne zabalený , skvelý predajca ,..... odporúčam každému kto si chce kúpiť akordeon...ďakujeme p. Mačugovi :)

Ivan, 16.1.2016

Chcem vyjadriť úprimnú vďaku p.Ing.Mačugovi za akordeon Weltmeister caprice. Je vo veľmi dobrom stave tak ako ho prezentoval v inzeráte. Má krásny zvuk a verím, že pár rôčkov mi bude dobre slúžiť. Prajem Vám, pán Mačuga, aby sa Vám stále darilo ponúkať muzikantom kvalitné nástroje. Ďakujem!

Ján, 2.12.2015, 2.12.2015

Ďakujem verejne p ing Macugovy za vrely pristup a profesionalne riadenie bisnisu a predajom akordeonov.Akordeon ktory som objednal , bol promtne dodaný ,čo ma velice potešilo.Doporučujem každemu ,ktorý sa rozhodne pre Macugové nástroje ,ferový človek!!!!!Ďakujemmmmm.🎹😀😄

Viktor, 2.12.2015

Dávam 100% za všetko , prístup , akordeón , vysvetlenie , cena, dohoda , ODPORÚĆAM každému kto si chce zakúpiť akordeón veľmi pekne ešte raz ďakujeme.......

Joe, 27.10.2015

Zaslaný nástroj dorazil v pořádku do ČR, pěkně zabalený a obal neporušený . Akordeon krásně hraje . Prodejce doporučiji každému, kdo chce nástroj v TOP stavu.

Jarda, 25.10.2015

Ja taktiež tohto predajcu vrelo odporúčam. Milá komunikácia, všetko nám pekne vysvetlil a bol veľmi ústretový a ochotný. A akordeón je nádherne zachovalý. Vrelá vďaka vám ešte raz.

Silvia, 5.10.2015

Zakupeny akordeoon v suprovom stave ..Bol som Milo prekvapeni toho to pana ...... odporučam dalsim zaujemcom o akordeon !!!!

Marek, 13.8.2015

Zakupeny akordeon v super stave,bol som milo prekvapeny pristupom tohto pana,skutocne sa malo kedy najde takyto clovek,,, ochotny v kazdom smere ,odporucam dalsim zaujemcom o akordeon.Ostavam s pozdravom.

Tomas, 11.8.2015

Nástroj doručen v naprostém pořádku, výborná domluva s prodejcem, s dodaným akordeonem jsem velmi spokojen. Dalším zájemcům doporučuji.

Václav S., 11.7.2015

Už druhýkrát ma tento predajca nesklamal, odporúčam každému. Každý nástroj v top stave, rýchle a seriózne jednanie, doručenie (pekne zabalené, do dvoch dní,..) super fakt!!

Tono, 15.5.2015

Harmonička jak vínko som spokojný odporučam

Mário, 12.5.2015

Najlepší a najserióznejší predajca na Slovensku a v Čechách-odporúčam bez akéhokolvek váhania!!!

Maťo, 15.4.2015

Ďakujem za kvalitné a pevné remene, sú perfektné, veľkosť pasuje a teším sa, že keď ich zoderiem, pošlete mi nové ! :D

Ján, 16.2.2015

Veľmi seriózny predajca, nástroj doručený v perfektnom stave,presne ako to bolo v popise. Absolútna spokojnosť !! Vrelo odporúčam každému.

Ivana, 27.12.2014

Solídne a rýchle jednanie, Weltmeister Caprice došiel bezpečne zabalený a vo vynikajúcom stave. Akordeonbazar môžem naďalej len vrelo odporúčať každému.

Ondrej, 9.12.2014

Rychlé a velmi solidní jednání, zakoupený nástroj v perfektním stavu, dodaný do ČR bez problémů. Prodejce doporučuji a přeji mnoho spokojených zákazníků.

Roman, 22.8.2014

Solidní jednání, nástroj mi přišel do ČR bez problému v dobrém stavu, krásný zvuk se super řemeny. Můžu doporučit.

Ondra, 20.8.2014

akordeon welmeister caprica a hohner tango ivT v dobrom stave ,,

juraj, 5.8.2014

nastroj mi prišiel v perfektnom stave. odporúčam !!

peter, 28.7.2014