Predaj a servis hudobných nástrojov

Akordeóny, Heligónky, Saxofóny

folklórne remene na akordeón / heligónka

Kód nástroja: 24

nove luxusne talianske kvalitne remene s folklornym motivom. veľkost pre mladež a dospelých, šírka 6cm, dĺzka 85/105cm. vo viacerých farbách ako môžete vidieť na fotkach. cena 60eur je za kompletny par. v týchto folklórnych farbach sú aj detske remene : dlžka ľavého remena min./ max 57/80 dĺžka pravého remena min./max. 62/85 v rovnakých farbach su aj basové remene ako komplet sada... (basovy remeň doplatok 32eur/35eur)

Cena: 60€
folklórne remene na akordeón / heligónka folklórne remene na akordeón / heligónka folklórne remene na akordeón / heligónka folklórne remene na akordeón / heligónka folklórne remene na akordeón / heligónka folklórne remene na akordeón / heligónka folklórne remene na akordeón / heligónka

detske remene roznej farby (1 par) : 50,-eur... k jednotlivym vzorom je basovy remen v hodnote 32,-eur pre heligonky, pre akordeony 35,-eur, sruba na stahovanie (pre akordeony) gratis. vonkajsi spanovak basoveho remena na heligonky v cene 13,-eur remene su vo viacerych farbach. detailne info cez email alebo tel. zaruka 2 roky! tieto remene pouzivaju profi luxusne znacky ako Borsini, Zupan, Pigini, a plno dalsich aj nemeckych dielni na vyrobu heligoniek vysokych kvalit!